LG 24" 24GS50F-B Full HD 16:9 monitor 180 Hz-es képfrissítési sebességgel
2-3 Hét LG 24" 24GS50F-B Full HD 16:9 monitor 180 Hz-es képfrissítési sebességgel
Nincs raktáron
23.8" VA,HDMI 2X,DP, Response time 1ms,Viewing angel:H178°/V178°,FHD,VESA75*75,Brightness (nit): 250