LG 32" 32SR50F-W 16:9 Smart monitor webOS platformmal
2-3 Hét LG 32" 32SR50F-W 16:9 Smart monitor webOS platformmal
Nincs raktáron
31.5”-os FHD (1920x1080) IPS kijelző, HDMI 2x; Viewing angle H:178/V:178; VESA wall mount: 100x100mm ; Dönthető 5W x2 hangszóró,