LG 27" 27MS550-B IPS FHD 100 Hz-es monitor
27"; 16:9 IPS FHD (1920 x 1080); 200 cd/m², 1000:1, 178º(R/L), 178º(U/D), 5ms, HDMI: 2 db VESA 100 x 100 mm, 2*2W hangszóró