LG 27" 27G411A-B Full HD IPS gaming monitor 120 Hz-es képfrissítési sebességgel
27" 1920 x 1080, 16:9, IPS,HDMI 2X,DP: 1X, Response time 5ms,Viewing angel:H178°/V178°,dönthető, VESA100*100,Brightness (nit): 250
Vélemény írása
Megjegyzés: HTML nem engedélyezett!
    Rossz           Jó
Captcha
  • Gyártó: LG MON
  • Termék kód: [3] 27G411A-B.AEU
  • Elérhetőség: Raktáron
KINGSPEC Memória DDR5 16GB 6000MHz DIMM Új 2-3 Hét
Model Name DDR5 PC Interface 288-pin DIMM Speed  4800/6000MT/s ..
KINGSPEC Memória DDR5 16GB 5200MHz DIMM Új 2-3 Hét
KINGSPEC Memória DDR5 16GB 4800MHz DIMM Új 2-3 Hét
KINGSPEC Memória DDR4 8GB 3200MHz DIMM Új 2-3 Hét