LG 24" 24BA550-B Full HD IPS monitor 100 Hz-es képfrissítési sebességgel
24"; 16:9 IPS; 1920x1080; Analog/DVI/HDMI/DP; Response time 5ms; Viewing angle H:178/V:178; Brightness 250cd/m2; hangszóró: 2W*2, belső tápos, dönthető, forgatható, állítható magasság, pivot, VESA 100X100,