HP NW

Mutat:
Rendezés:

HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solut..

Nettó ár: 24.161 Ft Bruttó ár: 30.684 Ft

HPE 1920S 8G Switch 2-3 Hét

HPE 1920S 8G Switch

  Form Factor Rack Mount (1U)   Processor 1 x - Smart Managed - Lite Layer 3 - Gig..

Nettó ár: 27.300 Ft Bruttó ár: 34.671 Ft

HPE 1420-16G Switch 2-3 Hét

HPE 1420-16G Switch

Part Number JH0..

Nettó ár: 30.156 Ft Bruttó ár: 38.298 Ft

HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR 2-3 Hét

HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR

HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR..

Nettó ár: 36.708 Ft Bruttó ár: 46.619 Ft

HPE 1420 8G PoE+ (64W) Switch 2-3 Hét

HPE 1420 8G PoE+ (64W) Switch

Specifications   Differen..

Nettó ár: 38.136 Ft Bruttó ár: 48.433 Ft

HPE 1420-24G-2SFP Switch 2-3 Hét

HPE 1420-24G-2SFP Switch

  Part Number JH017A ..

Nettó ár: 49.004 Ft Bruttó ár: 62.234 Ft

HPE 1920S 8G PPoE+ 65W Switch 2-3 Hét

HPE 1920S 8G PPoE+ 65W Switch

Form Factor Rack Mount (1U)   Processor 1 x - Smart Managed - Lite Layer 3 - Gigabit E..

Nettó ár: 54.033 Ft Bruttó ár: 68.622 Ft

HPE Aruba 2530 8 Switch 2-3 Hét

HPE Aruba 2530 8 Switch

Part Number J9783A ..

Nettó ár: 57.309 Ft Bruttó ár: 72.782 Ft

HPE X115 100M SFP LC FX Transceiver 2-3 Hét

HPE X115 100M SFP LC FX Transceiver

HPE X115 100M SFP LC FX Transceiver ..

Nettó ár: 61.751 Ft Bruttó ár: 78.423 Ft

HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 2-3 Hét

HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR..

Nettó ár: 80.084 Ft Bruttó ár: 101.706 Ft

HPE 1420-24G-PoE+ (124W) Switch 2-3 Hét

HPE 1420-24G-PoE+ (124W) Switch

  Part Number JH019A ..

Nettó ár: 81.753 Ft Bruttó ár: 103.826 Ft