HP NW

Mutat:
Rendezés:
HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch 2-3 Hét

HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch

Form Factor Rack Mount (1U)   Processor 1 x - Smart Managed - Lite Layer 3 - Gigabit Eth..

Nettó ár: 93.240 Ft Bruttó ár: 118.415 Ft

HPE 1620-48G Switch 2-3 Hét

HPE 1620-48G Switch

  Part Number JG914A ..

Nettó ár: 95.361 Ft Bruttó ár: 121.108 Ft

HPE 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Switch 2-3 Hét

HPE 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Switch

HPE OfficeConnect 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Switch (JL385A) I/O ports a..

Nettó ár: 117.579 Ft Bruttó ár: 149.325 Ft

HPE 1850 6XGT 2XGT/SFP+ Switch 2-3 Hét

HPE 1850 6XGT 2XGT/SFP+ Switch

  Form Factor Rack Mount (1U)   Processor 1 x 1850 Series - Smart Managed - Laye..

Nettó ár: 152.975 Ft Bruttó ár: 194.278 Ft

HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Switch 2-3 Hét

HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Switch

Specifications   Differen..

Nettó ár: 250.415 Ft Bruttó ár: 318.026 Ft

HPE 1950-48G-2SFP+-2XGT Switch 2-3 Hét

HPE 1950-48G-2SFP+-2XGT Switch

Part Number JG9..

Nettó ár: 268.464 Ft Bruttó ár: 340.949 Ft

HPE Aruba 10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR 2-3 Hét

HPE Aruba 10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR

Aruba 10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR ..

Nettó ár: 277.515 Ft Bruttó ár: 352.444 Ft

HPE 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch 2-3 Hét

HPE 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch

  Part Number JG963A ..

Nettó ár: 371.585 Ft Bruttó ár: 471.912 Ft