CUDY Switch SFP Modul 155Mb/s Bi-di, 1310Tx/1550Rx,FP 20km, 20dB, SM100SB-20A

CUDY Switch SFP Modul 155Mb/s Bi-di, 1310Tx/1550Rx,FP 20km, 20dB, SM100SB-20A
SFP SM100MA-05 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB
SM100SA-20 155Mb/s SFP, 1310nm FP SM,20km, 21dB
SM100SB-20A 155M SFP Bi-di, 155Mb/s, 1310Tx/1550Rx,FP 20km, 20dB
SM100SB-20B 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, 20dB
SM100GMA-05 1.25Gb/s SFP, 850nm,VCSEL, MM, 0.5km, 7.5dB
SM100GSA-20 1.25Gb/s SFP, 1310nm FP, SM, 20km, 12.5dB
SM100GSB-3A 1.25G SFP Bi-di,1.25Gb/s, 1310Tx/1550Rx FP 3km
SM100GSB-3B 1.25G SFP Bi-di, 1.25Gb/s, 1550Tx/1310Rx FP 3km
SM100GSB-20A 1.25G SFP Bi-di, 1.25Gb/s, 1310Tx/1550Rx FP 20km, 12.5dB
SM100GSB-20B 1.25G SFP Bi-di, 1.25Gb/s, 1550Tx/1310Rx DFB 20km, 12.5dB
SM220 SFP-T, to 10/100/1000Mbps RJ45
SPF+ SM10GMA-03 SFP+, 10Gbps,LC MMF,300M  850nm
SM10GSA-10 SFP+, 10Gbps,LC SMF,10KM  1310nm
SM10G SFP+, to 10G RJ45
SM10GSB-20A SFP+ BIDI, 10Gbps,SM 1270/1330,20KM LC
SM10GSB-20B SFP+ BIDI, 10Gbps,SM 1330/1270,20KM LC

Vélemény írása

Megjegyzés: HTML nem engedélyezett!
    Rossz           Jó

Captcha
  • Gyártó: CUDY
  • Termék kód: [1] SM100SB-20A
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Nettó Ár: 297 Ft
  • Bruttó Ár: 377 Ft
Dell OptiPlex 5480 AIO számítógép 23.8"FHD W10ProMUI Ci5 10500T 8GB 256GB UHD Új 2-3 Hét
Dell Optiplex 5480 Black All-In-One - Intel Core i5-10500T (2.30GHz-3.80GHz), 8GB 2666MHz DDR4 (1x8G..

Nettó Ár: 336.326 Ft Bruttó ár: 427.134 Ft

Dell Latitude 5511 notebook FHD W10Pro Ci5-10400H 16GB 256GB UHD Új
Dell Latitude 5511 notebook - Intel Core i5-10400H (2.6GHz - 4.6GHz), 16GB DDR4 2933MHz (1*16GB), 15..

Nettó Ár: 427.648 Ft Bruttó ár: 543.113 Ft

Dell Latitude 3410 notebook FHD W10Pro Ci7 10510U 1.8GHz 8GB 256GB UHD Új
Dell Latitude 3410 notebook - Intel Core i7-10510U (1.8GHz - 4.9GHz), 8GB DDR4 2667MHz (1*8GB), 14" ..

Nettó Ár: 332.249 Ft Bruttó ár: 421.956 Ft

Dell Latitude 3410 notebook FHD W10Pro Ci5 10310U 1.6GHz 8GB 512GB UHD Új
Dell Latitude 3410 notebook - Intel Core i5-10310U (1.7GHz - 4.4GHz), 8GB DDR4 2667MHz (1*8GB), 14" ..

Nettó Ár: 318.739 Ft Bruttó ár: 404.799 Ft